NAGYVÁRADI  “AL. MOGHIOROS”  LICEUM

1980. évfolyam honlapja

ady3   g

Üzenet egykori iskolámba

Június volt s ujjongtunk, nincs tovább
Most gyertek szabad mellű örömök
S pusztuljatok bilincses iskolák.
De elcsitult a jókedv-förgeteg
S helyére ült a döbbent némaság:
Köröttünk már az Élet csörtetett.
Óh, ifjui, szent megjózanodás,
Komoly, nagy fény, hős férfiú-szerep
Emléketek ma is milyen csodás...

Ady Endre

 

 

40. éves találkozó - elmaradt

Kategória
Találkozó
Dátum:
2020-05-30 20:00 - 2020-05-31 06:00
Helyszín
Iskola díszterme - Liceul Teoretic Ady Endre, 1, Strada Moscovei, Olosig, Großwardein, Oradea Metropolitan Area, Bihor, 410001, Rumänien
Nagyvárad, Románia
Ár / fö
30.00 EUR | 135.00 RON

A koronavírus (COVID-19) okozta világjárvány miatt egyre több rendezvény, előadás, konferencia elmaradásáról vagy elhalasztásáról döntenek Európa- és lassan világszerte. Erdélyben a koronavírus terjedésének megelőzésére vonatkozó jelenlegi közegészségügyi előírások értelmében minden rendezvény lemondásra kényszerül, ahol a résztvevők száma meghaladja az 50 főt.

Az egészségügyi helyzet időközben jelentősen befolyásolja valamennyiünk hétköznapi életét is. Számos légitársaság felfüggesztette járatainak többségét, repülőterek szüntetik be teljes működésüket. Az egyes nemzeti országúti- és határátkelő utazási korlátozások szinte lehetetlenné teszik az Európán keresztül zajló személygépkocsi forgalmat.

Mivel senki nem tudja pontosan megmondani, meddig tartanak a korlátozások és milyen fordulatok várhatók még az elkövetkező napokban, a szervező csapat nehéz szívvel a

  40. évfolyamtalálkozó lemondása mellett döntött! 


Mindannyiunk egészsége a legfontosabb, szeretett tanáraink és magunk számára mi sem szeretnénk semmilyen kockázatot felvállalni.

Amint a jelenlegi helyzet - reményeink szerint hamarosan - helyre állt és nemzetközi rendezvények tervezése újra lehetségessé válik, szeretnénk felkarolni egy esetleges új időpont rögzítését. Ezzel kapcsolatban az adott időpontban újra jelentkezünk majd.
 
Addig is kívánunk kedves mindnyájatoknak és szeretett családaitoknak jó egészséget, kerüljétek el nagy ívben a vírust, vigyázzatok magatokra és egymásra!

A Covid-19 Coronavírus számtalan súlyos betegséggel, halálos áldozattal és rengeteg hétköznapi korlátozással sújtja a világot a mai napig. Ennek köszönhetően a tavaly májusban tervezett 40. évfolyamtalálkozónk is elmaradt. Túl magas volt a fertőzés kockázata a találkozó során, az ezzel kapcsolatos szervezési feladatok megoldása pedig nem volt lehetséges.

A szervezők lelkes csapata mégis bizalommal tekint a jövő felé és továbbra is nagyon reméli, hogy az elmaradt találkozónk hamarosan bepótolható.A tavalyi időpontra lerögzített bankett-helység foglalása szintén el lett halasztva, de még érvényes.

Ezt felkarolva a szervezők új időpontot szeretnének javasolni elmaradt 40. évfolyamtalálkozónk megszervezéséhez:

  2021 szeptember 4


Arra kérünk tehát minden kedves egykori évfolyamtársat: vonjátok be évi terveitek közé ezt a fontos időpontot, foglaljátok le előre, még ha továbbra is nehéz előre tervezni. Amennyiben ez az időpont sem jön létre az esetlegesen fennmaradt korlátozások miatt, a 40. évfolyamtalálkozónk rendezése végleg elmarad. További időpont eltolás nem lesz.

Baráti tisztelettel, a szervezök

XII.A - Nagy László XII.B - Zegoicea (Tóth) Gabriella XII.C - Boruzs István
+40 731 567991 +40 726 104528 +40 720 220375

 

Juhasz

Himnusz Irishez

"Haza kell mennem, – a földem izent.

Idézz fel nékem ezer égi képet
és földi képet, trilliót ha van,
sok földet, vizet, új és régi népet,
idézz fel, szóval, teljes énmagam."

Babits Mihály

 

Keressük a 40. évfolyam találkozó bankettjének helyszinét

Csak egy rövid kérdés...

Felvetödött bennünk a gondolat, hogy hol is rendezzük meg a rohamosan közeledö 40. évfolyam találkozónk bankettjét. A helyszin végleges kiválasztása fontos a szervezés szempontjából, ezért szeretnénk Téged is bevonni egy közös, demokratikus döntés erejéig.

Minden helyszinnek vannak elönyei és hátrányai, ehhez nem fér kétség. Talán magad is elgondolkodtál már ezen, ezért is érdekelne minket a véleményed.

Kérjük tehát, válaszold meg röviden a következö kérdést.

A szavazást 2019 augusztus 1-én lezárjuk, az addig beérkezett válaszok alapján fogunk dönteni.

Nagyon köszönjük!

A szervezök

szavazas

 
 

Dátumok:

  • -tól 2020-05-30 20:00 -ig 2020-05-31 06:00

Résztvevők

Boros György (1)
Bucico (Schrade) Josef (1)
Géczy Adrienn (2)
Goron (Gugler) Annamária (1)
Nagy László (1)
Pikó László Zoltán (2)
Suciu (Gogescu) Márta Katalin (2)
Tályai (Pogan) Erzsébet Gyöngyi (1)
Tóth István (1)
Varga Gyula (1)
Báthori István (1)
Béládi Géza (2)
Faluvégi Ferenc István (2)
Herr (Szabó) Erika (2)
Karlovszki Csilla (2)
Karlovszki György (1)
Kristófi Zsófia (1)
Máté Árpád (1)
Mészáros Katalin (2)
Reinitz (Iffiú) Thomas (András) (2)
Stelli Csaba (1)
Tasi Éva (1)
Thalmeiner Zoltán (2)
Tóth (Majoros) Annamária (1)
Vilidár Attila (2)
Zatykó Gyula (2)
Zegoicea (Tóth) Gabriella (1)
Baumeister László (2)
Boruzs István László (2)
Cseke Vanda (2)
Erös (Lukács) Zsuzsanna (1)
Gligor (Kádár) Edit (1)
Herczeg (Gonczi) Mária (1)
Kovács Zoltán (1)
Mázlóné Bihari Márta (2)
Pálmai (Rácz) Jolán Anna (2)
Richter (Sonkoly) Katalin (2)
Sall László (1)
Seres Katalin (1)
Szabó Csaba (1)
Szöllösi Sándor (1)

45. találkozónk

Aktuális időjárás

Felhötlen

10.02 °C

Oradea

Felhötlen
Pára: 88%
Szél: K - 3.13 m/s
Kedd
Felszakadozó felhök
12.66°C / 25.11°C
Szerda
Enyhén felhös
14.27°C / 24.91°C

Facebookunk

Használunk cookie-kat

Tisztelt Látogató, a jelen honlap cookie-kat használ olyan webes szolgáltatások és alkalmazások nyújtása céljából, melyek cookie-k nélkül nem lennének elérhetőek az Ön számára. A jelen honlap használatával Ön hozzájárul, hogy a böngészője fogadja a cookie-kat.